Profesjonalne zabiegi dla mężczyzn u kieleckich kosmetyczek

Dbanie o urodę praktycznie od zawsze było domeną kobiet – to one poświęcały dużo czasu na to, aby codziennie ładnie wyglądać. Dotyczy to niemal wszystkich pań, nawet tych, które pracując ciężko fizycznie, nie miały czasu na pełne makijaże – dbały zazwyczaj o to, aby chociaż fryzurą podkreślić atuty swojej urody. Nie bez powodu krążą przecież wśród mężczyzn żarty o tym, że jeżeli ma się w domu żonę i choć jedną córkę, to koniecznie należy wybudować również drugą łazienkę. W ostatnich latach jednak w znacznym stopniu wzrosła również u mężczyzn świadomość własnego ciała oraz prezencji. Coraz więcej panów decyduje się na kompleksową troskę o własną urodę i nie chodzi tu tylko o stosowanie pianki do golenia czy kremów nawilżających.

Męskie wizyty u kosmetyczek powoli przestają być tematem tabu i w profesjonalnych gabinetach można spotkać coraz większą liczbę przedstawicieli gatunku płci z założenia brzydszej. Jakim zabiegom najczęściej poddają się, odwiedzając salon kosmetyczny? Panowie zazwyczaj nie rozdrabniają się – oni nie zapobiegają, działają naprawczo w momencie, w którym defekty urody już zdążą się pojawić. Najczęstszymi zabiegami, o jakie proszą panowie są między innymi wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, lipoliza czy botoks.

Wypełnianie zmarszczek polega na wstrzyknięciu cienką igłą pod warstwę skórną kwasu hialuronowego, który jest naturalnych składnikiem organizmu każdego człowieka. Już po pierwszym takim zabiegu można zauważyć widoczne efekty – zmarszczki powierzchniowe wygładzają się, a skóra na twarzy staje się bardziej gładka i napięta. Równie dużą popularnością cieszy się lipoliza. Zabieg ten polega na wprowadzanie pod warstwy skórne niewielkich dawek lecytyny, która upośledza tkankę tłuszczową, stopniowo ją rozpuszczając. Nie jest to zabieg należący do najtańszych – cena jednej wizyty waha się w okolicach kilkuset złotych, a aby zobaczyć zadowalające efekty należy się wybrać na całą serię takich zabiegów.

Bez wątpienia nadchodzą czasy, w których widok przedstawiciela płci męskiej w salonie kosmetycznym nie będzie niczym niezwykłym. Panowie dbający o swój wygląd coraz chętniej bowiem korzystają z profesjonalnych zabiegów, dzięki którym mogą nieco skorygować defekty własnej urody. Niektóre z salonów kosmetycznych idą z duchem czasu i już dziś mają w swojej ofercie specjalne pakiety dla panów, tak jak gabinety urody w Kielcach, które swoją ofertę szeroko rozbudowują. Salony można znaleźć na stronach internetowych po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła “kosmetyczka Kielce”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>