Usuwanie rozstępów w salonie kosmetycznym

Rozstępy są problemem, z którym bardzo ciężko jest poradzić sobie samodzielnie. Łatwiej jest im zapobiegać, niż je leczyć, jednak w tym przypadku kluczowe okazują się indywidualne predyspozycje danego organizmu. Istnieje wiele sposobów na rozstępy. Można próbować się ich pozbyć w domu, można również odwiedzić salon kosmetyczny w Krakowie i skorzystać z jednego, lub kilku proponowanych zabiegów.

Usuwanie rozstępów w salonie kosmetycznym – czy to możliwe?

Salony kosmetyczne oferują wiele zabiegów, które mogą pomóc pozbyć się rozstępów. Problem jest na tyle powszechny, że wiele placówek decyduje się na wprowadzenie do swojego repertuaru rozmaitych zabiegów mających usunąć nieestetyczne blizny. Jeżeli jesteśmy mieszkańcami Krakowa i chcielibyśmy skorzystać z zabiegów w salonie kosmetycznym, możemy poszukać interesujących nas usług w wyszukiwarce internetowej. Wpiszmy w tym celu hasło: kosmetyczka Kraków, możemy też dodać nazwę konkretnego zabiegu.

Rozstępy to pęknięcia włókien kolagenowych w naszej skórze. Są więc one trwałym jej uszkodzeniem. Nie można pozbyć się ich w stu procentach, można jednak znacznie zmniejszyć ich widoczność. W tym celu salony kosmetyczne oferują wiele różnego rodzaju zabiegów. Bardzo popularne jest stosowanie różnego rodzaju zabiegów złuszczających. Polegają one na kontrolowanym uszkodzeniu naskórka poprzez jego złuszczanie. Komórki uszkodzonej skóry zaczynają szybko się namnażać, w efekcie czego staje się ona grubsza, a rozstępy mniej widoczne.

Zabiegi na rozstępy

Popularnymi zabiegami, które pomagają zmniejszać widoczność rozstępów są peelingi chemiczne, mezoterapia, mezotermia, popularne jest również stosowanie kwasów na te partie skóry. Dobre efekty przynosi też laser.

1 komentarz

  1. HEELP

    A rozstępy po ciąży kwalifikują się do takiego zabiegu?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>